Book of Aztec

Book of Aztec
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: Amatic
 • Bębny: 5
 • Linie wygrywające: 10
 • Gra bonusowa: Tak
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 96%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Book of Aztec to automat produkcji dewelopera Amatic posiadający 5 bębnów, 3 rzędy i 10 stałych linii wypłat. Gra przenosi nas w czasie do starożytnej Ameryki Południowej i zabiera nas ścieżkami jednego z najsilniejszych prekolumbijskich narodów indiańskich zamieszkujących obecnie teren Meksyku. Ze względu na intrygujące funkcje i elementy wzbogacające grę, użytkownicy godzinami siedzą przed monitorami i śledzą zabytki Azteków. Wszystko po to, aby odnaleźć zaginioną panią archeolog, która znajduje się gdzieś w dżungli i szuka drogi powrotu. Udzielenie pomocy jest dość opłacalne, ponieważ możliwe jest zarobienie nawet x5000 od postawionej stawki.

Jeżeli masz taką ochotę możesz kontynuować podróż z wykorzystaniem wersji Book of Aztec demo, która działa bez konieczności rejestracji i deponowania środków. Wszystko za darmo i z dostępem do pełnej funkcjonalności, możesz przetestować dzięki temu, wszystkie funkcje nie ryzykując przy tym własnego kapitału. Możesz to zrobić bezpośrednio na naszej stronie, nie zastanawiaj się więc i sprawdź to już teraz.

Jak przebiega gra w Book of Aztec?

Book of Aztec gra jak można się domyślić to automat nawiązujący do historycznej tematyki narodu Azteków. W trakcie gry na tablicy pojawiać się będą różnego rodzaju atrybuty związane z historią tych czasów takie jak: piramida, tajemnicza księga czy chociażby złote przyozdobione symbole ryby, czy smoka. Grafika jest bardzo wyrazista, tablica wyryta jest w kamieniu, a w górnej jej części znajdują się głowy różnych mitycznych zwierząt. Pod tablica i bębnami znajduje się klarownie opisany panel użytkownika, który służy do zarządzania rozgrywką. Zadaniem gracza na samym początku gry jest wybranie odpowiedniej stawki i zakręcenie bębnami. Istnieje również kilka innych opcji, które postaramy się przedstawić w liście poniżej:

 • Start – kliknięcie oznacza rozpoczęcie gry i wprawienie bębnów w ruch
 • Bet – umożliwia dobranie odpowiedniej stawki
 • Gamble – w momencie zwycięskiej kombinacji przycisk uaktywnia się i daje możliwość podwojenia wygranej stawki
 • Help – przejście w tryb pomocy i uruchomienie instrukcji dotyczącej gry
 • Auto Start – przejście w tryb automatyczny przez określoną liczbę rund.
 • Głośnik – zarządzanie dźwiękiem w grze pozwala na włączenie lub wyłączenie wszelkich efektów dźwiękowych.
 • „?” – przejście do tabeli wypłat i wartości poszczególnych symboli w grze
 • Symbol ekranu – kliknięcie przenosi nas w tryb pełnoekranowy.

Przed samym rozpoczęciem gry ważne jest, aby odpowiednio się przygotować. W tym celu każdy gracz zaraz po otwarciu gry lub chwilę przed powinien zapoznać się z pełną instrukcją przygotowaną przez dewelopera po to, aby zrozumieć mechanikę gry. Odpowiednie przygotowanie jest kluczem do dużych wygranych i kluczem do tego, aby nie przegrać w głupi sposób swoich środków.

Funkcje bonusowe i tabela wypłat w Book of Aztec

Deweloper Amatic przygotował niespotykane połączenie w swojej produkcji Book of Aztec online, chodzi o symbol Wild i Scatter. Niecodzienność tej sytuacji polega na tym, że oba te symbole reprezentowane są przez Księgę. W jaki zatem sposób odróżnić kiedy aktywowany jest Wild, a kiedy Scatter? Nic z tych rzeczy, obie te funkcje mogą być aktywowane jednocześnie, a wszystko zależy od ilości i umiejscowienia tych symboli na tablicy. Podstawową cechą tajemniczej księgi jest fakt, że może zastąpić każdy dowolny symbol w grze, aby utworzyć kombinację. W przypadku 3, 4 lub 5 tego typu symboli nie ma znaczenia, w którym miejscu na tablicy się zatrzymają, gracz zawsze otrzyma stosowną nagrodę. Dodatkowo w sytuacji 3 lub więcej symboli księgi na tablicy, uruchomiona zostanie funkcja przypisująca 10 darmowych spinów. To jednak jeszcze nie wszystko, na samym początku rundy z darmowymi spinami dowolny symbol na tablicy uzyskuje rangę rozszerzającego się symbolu i ma możliwość pokrycia nawet całej tablicy, co zapewni kumulację i olbrzymie nagrody w każdym przypadku bez względu na to, jaki symbol się rozszerzy.

Inną funkcją bonusową, jaką możemy tutaj znaleźć jest funkcja gamble, bardzo popularna w każdym typie automatów. Uruchamiana jest w momencie uzyskania zwycięskiej kombinacji. Funkcja ta umożliwia użytkownikowi dodatkowe obstawienie wygranej z szansą na jej podwojenie. Po kliknięciu w migający przycisk gamble przejdziemy do nowego okna z mini grą, w której zadaniem gracza jest odgadnięcie koloru karty, która za chwilę pojawi się na ekranie. W górnym prawym rogu pokazanych jest 7 ostatnich rozdań, ale nie ma to absolutnie żadnego znaczenie, ponieważ prawdopodobieństwo wystąpienie konkretnego koloru za każdy razem jest identyczne. Warto wspomnieć, że użytkownik może zdecydować, że ryzykuje wyłącznie połowę wygranej, istnieje taka możliwość. W momencie gdy gracz odpowiednio trafi kolor, następuje podwojenie postawionej stawki, w przypadku błędnej decyzji następuje utrata obstawionych środków.

Jak już udało nam się wspomnieć wcześniej Book of Aztec automat posiada 10 stałych linii wypłat. Co oznacza, że za każdym razem musimy obstawić wszystkie dostępne linie. Oznacza to, że minimalny zakład na spin wynosi 10 monet natomiast maksymalny to aż 500. Wygrana następuje po ułożeniu minimum 2 symboli w płatnej linii. Symbol pani archeolog jest najbardziej wartościowy i może wypłacić nawet 250000 monet dzięki 5 symbolom w płatnej linii przy wykorzystaniu maksymalnej stawki. Wszystkie symbole i potencjalne wypłaty przedstawiliśmy w tabeli poniżej:

Symbol X2 X3 X4 X5
10, J, Q 250 1250 5000
K, A 250 2000 7500
Złote symbole zwierząt 250 1500 5000 37500
Księga (Scatter/Wild) 1000 10000 100000
Piramida 250 2000 20000 100000
Pani Archeolog 500 5000 50000 250000

Book of Aztec – Podsumowanie

Jeżeli lubisz dobrze przygotowane gry z charakterystyczną tematyka to Book of Aztec darmowy automat do gry posiada wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania. Atrakcyjne bonusy, funkcja darmowych free spinów, stawki, które zadowolą zarówno graczy początkujących jak i tych lubiących grę na wyższe pieniądze. Podróż w głąb historii może być nie tyle interesująca ile opłacalna. Automat na prawdziwe pieniądze posiada RTP na poziomie 95% i średnią zmienność co sprawia, że częstotliwość wygranych jest zrównoważona. Ponadto deweloper Amatic zapewnił dostępność gry na wszystkich urządzeniach mobilnych, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii HTML5 które sprawiają, że do gry na telefon wystarczy nam wyłącznie przeglądarka internetowa z podpiętym internetem. Żeby tego było mało, istnieje również Book of Aztec bez rejestracji, z której, aby skorzystać nie trzeba się na logować i zakładać konta. Dostępna jest ona na naszej stronie i każdy gracz już teraz może z niej skorzystać, jak również z innych slotów typu gry hazardowe za darmo owoce. Nie zwlekaj więcej i sprawdź jaka historia czeka na Ciebie i powalcz o najwyższe wygrane.