Aztec Gold

Aztec Gold
Podstawowe cechy slotu
 • Producent: iSoftbet
 • Bębny: 6
 • Linie wygrywające: 117649
 • Gra bonusowa: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • RTP: 95.99%
 • Opcja autoplay: Tak

Na naszym portale nie ma opcji obstawiania na poważnie. Automaty do gry na prawdziwe pieniądze znajdziesz na stronie kasyna. Graj odpowiedzialnie ! W razie potrzeby uzyskaj pomoc.

Maszyny slotowe oparte o motyw nieprzeniknionej dżungli, starożytnych cywilizacji i zaginionych skarbów są dość popularne i z pewnością każdy gracz mający jakieś rozeznanie na rynku jest w stanie wymienić co najmniej kilka znanych tytułów tego rodzaju. Ale zapewne w tym gronie nie znajdzie się Aztec Gold gra, która jest wyprodukowanym w 2019 roku dziełem firmy iSoftbet. Z niezbyt zrozumiałych dla nas względów ta maszyna slotowa nie zyskała sobie rozgłosu, na jaki niewątpliwie zasługuje – dlatego też dzisiaj zamierzamy Ci ją przybliżyć tak, żebyś mógł się przekonać o tym, jak dobra jest to gra.

Chcielibyśmy także zaprosić Cię do pogrania w Aztec Gold demo, bo specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy tę grę w naszym serwisie internetowym. Jest to wersja demonstracyjna, czyli taka, w której wszystkie operacje finansowe oparte są o wirtualne monety. Czyli nie płacisz prawdziwymi pieniędzmi za grę, ale wszelkie wygrane także dostaniesz w formie wirtualnych pieniędzy, których nie można potem wymienić na rzeczywiste. Sama gra dostępna jest u nas zupełnie za darmo, jak duża iłość innych gier typu jednoręki bandyta online, nie musisz przesyłać nam żadnych danych, klikać w reklamy, zapisywać się do newslettera, ani też nie jest obłożona żadnymi warunkami dodatkowymi i ograniczeniami. Możesz ją po prostu uruchomić od ręki i już za kilka sekund wskoczyć w wir zabawy grając ile chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz. A dodatkowo w ten sposób nabierasz doświadczenia tak niezbędnego do rozpoczęcia grania na prawdziwe pieniądze – jeśli oczywiście zechcesz to zrobić w swoim kasynie online.

Zasady rozgrywki w Aztec Gold

Zaraz po uruchomieniu tej gry maszyny za darmo możesz poczuć spore zaskoczenie z uwagi na naprawdę efektowną oprawę graficzną. Aztec Gold automat do gry prezentuje się po prostu wyjątkowo dobrze, ma animowane tło przypominające widok tropikalnej dżungli, okno gry zaprojektowane jest w stylu przypominającym starożytną, aztecką świątynię, w podobny sposób wykonano wszystkie symbole na bębnach. Całość prezentuje się znakomicie i od razu zachęca do zakręcenia bębnami w tej grze. Sam panel sterowania jest bardzo prosty i przejrzysty. Ma postać ciemnej belki znajdującej się na dole ekranu. Zawiera kilka podstawowych opcji niezbędnych graczom podczas grania w Aztec Gold bez rejestracji. Możemy na przykład:

 • ustalić tutaj wartość zakładu na kolejną rundę,
 • zdefiniować parametry gry automatycznej,
 • rozpocząć grę klikając w jedyny kolorowy przycisk na tym panelu, czyli w zielony, będący jednocześnie największym elementem sterującym.

Zwróć także uwagę na przyciski oznaczone literą „i” oraz trzema poziomymi belkami. Znajdziesz pod nimi wiele cennych opcji, jak na przykład możliwość zmiany różnego rodzaju ustawień gry kasynowe na telefon, a także pełną instrukcję obsługi, wraz z opisem najważniejszych funkcji i bonusów, jakie można spotkać podczas rozgrywki. To znakomita opcja dla początkujących graczy, którzy mogą ją wykorzystać jako podręczną ściągawkę przydatną zawsze wtedy, gdy będą chcieli odświeżyć sobie informacje na temat różnych niezrozumiałych dla nich aspektów rozgrywki, z jakimi mogą mieć do czynienia w miarę rozwoju wydarzeń na ekranie.

Bonusy i funkcje specjalnie gry Aztec Gold

Firma IGT od zawsze znana była z tego, że tworzy efektowne graficznie maszyny slotowe o rozbudowanej funkcjonalności, a Aztec Gold automat wcale nie odbiega niczym od tej reguły. Zacznijmy od tego, że jest to maszyna slotowa o ciekawej mechanice, bo w maksymalnym ustawieniu ma ona 6 bębnów i 7 rzędów, czyli w oknie gry mieści się do 42 symboli. Ale najbardziej ciekawe jest to, że symbole na bębnach mogą mieć wielkość nawet kilku okienek, więc nie będzie należeć do rzadkości sytuacja, gdy w oknie gry ujrzysz na jednym bębnie na przykład tylko trzy symbole.

Oczywiście taka zmienna struktura gry pociąga za sobą także zmianę w liczbie aktywnych linii wygranych. W optymalnym momencie, przy pełnej liczbie 42 symboli w oknie gry ta maszyna slotowa zapewnia graczom aż 117 649 aktywnych linii wygranych! Najniższa kwota do postawienia na jedną rundę to 0,20 monety, a najwyższa to 20 monet. Aztec Gold online cechuje się współczynnikiem opłacalności na poziomie 95,99% oraz zmiennością średnią przechodzącą w wysoką – a to oznacza szansę na naprawdę spore wygrane.

Jeśli chodzi o symbole i funkcje specjalne, to mamy tutaj naprawdę wiele ciekawych rozwiązań. Na przykład duży symbol ze złotym napisem WILD zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach za wyjątkiem Scatterów. Scatterami dla tej gry są złote dyski z prostokątnym otworem w środku. Jeśli w oknie gry pojawi się co najmniej pięć takich symboli, to gra uruchomi specjalną funkcję o nazwie Aztec Gold Cash Respins. Gracz otrzyma w ten sposób 3 darmowe obroty, a jeśli w ich trakcie w oknie gry pojawi się kolejny złoty dysk, to liczba spinów zostanie zresetowana do wartości początkowej, czyli znowu do 3. W tej rundzie występują także specjalne Scattery opisane jako Mini, Major lub Mega – ich trafienie przyznaje graczowi nagrodę specjalną zgodnie z mnożnikiem w górnej części ekranu.

Mamy tutaj do dyspozycji także funkcję kaskadową, która aktywuje się po każdej wygranej kombinacji. Tworzące tę kombinację symbole znikają, a na puste miejsca spadają z góry nowe symbole. Jeśli wtedy powstanie kolejny wygrywający układ, to proces się powtarza. Spójrzmy teraz na tabelę wygranych dla tej gry.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli 6 symboli
Złota maska 50 150 400 1 000
Głowa tygrysa 10 30 80 200
Głowa węża/ptaka 5 10 20 50
As (A), Król (K) 8 16 35
Dama (Q) 5 12 20
Walet (J) 5 10 20
Dziesiątka (10) 5 10 18
Dziewiątka (9) 4 8 16

Do tego jeszcze dochodzą wygrane za Scattery specjalne:

 • Mini – x30
 • Major – x100
 • Mega – x1000.

Są to kwoty wygranych w przypadku grania na najwyższą dostępną stawkę, czyli 20 monet.

Aztec Gold – nasza ocena

Jeśli lubisz efektowne graficznie maszyny slotowe z nietypowymi rozwiązaniami i emocjonującą rozgrywką, to bez wątpienia Aztec Gold powinna przypaść Ci do gustu. To po prostu wyjątkowo wciągająca gra hazardowa, która zapewni graczom mnóstwo rozrywki. Ponadto znakomicie sprawdza się na telefonach komórkowych i tabletach. Zagraj w nią za darmo na naszej stronie internetowej, przekonaj się, jak atrakcyjny jest to produkt i sprawdź się w grze na prawdziwe pieniądze. Życzymy powodzenia!